Mõistata koos Pettsoni ja Findusega. Numbrid ja kujundid

Mõistata koos Pettsoni ja Findusega. Numbrid ja kujundid

Autor: Anja Eriksson

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Avasta koos armastatud Pettsoni ja tema kavala kassi Findusega matemaatika maailma! Anja Erikssoni loodud "Mõistata koos Pettsoni ja Findusega. Numbrid ja kujundid" on raamat, mis viib sind ja sinu lapsi põnevale teekonnale läbi numbrite ja kujundite. See interaktiivne teos kutsub lapsi üles kasutama oma loogikat ja vaatlusoskust, et lahendada erineva raskusastmega ülesandeid.

Kas olete valmis sukelduma mustrite loomise, paaride otsimise ja värviliste sudokude maailma? Pettson ja Findus juhendavad teid läbi mänguliste matemaatiliste tegevuste, mis on mõeldud nii loendamise, liitmise kui ka lahutamise oskuste arendamiseks. Raamat pakub harivat meelelahutust, mis on täis Sven Nordqvisti loodud armastatud tegelasi ja nende seiklusi.

Kui teie väikesed nuputajad peaksid mõne ülesande lahendamisel hätta jääma, siis ärge muretsege – raamatu lõpus leiate kõikide mõistatuste vastused. See on suurepärane vahend, mis toetab laste matemaatiliste oskuste arengut ja pakub rõõmu nii lastele kui ka vanematele. Võtke aega ühiselt nuputamiseks ja avastage koos Pettsoni ja Findusega numbrite ning kujundite lõbus maailm!