Mõistata koos Pettsoni ja Findusega. Õige kellaaeg

Mõistata koos Pettsoni ja Findusega. Õige kellaaeg

Autor: Anja Eriksson

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Pettsoni ja tema kavala kassi Finduse maailma, kus iga minut on tähtis ja aeg on justkui mäng, mis ootab lahendamist? "Mõistata koos Pettsoni ja Findusega. Õige kellaaeg", autoriks Anja Eriksson, on interaktiivne raamat, mis kutsub sind aitama neid armastatud tegelasi päevaplaani paika panema.

Pettsoni talus on alati kiire – olgu selleks siis munade korjamine, aiatööd või lihtsalt õhtusöögi valmistamine. Pettson ja Findus, koos teiste talu sõbralike elanikega, vajavad sinu abi, et kõik toimingud saaksid tehtud just õigel ajal. Raamat pakub sulle võimalust oma kellalugemise oskusi proovile panna, aidates samal ajal talu askeldustes.

Sven Nordqvisti loodud illustratsioonid on raamatus esiplaanil, tuues lugejani taluelu võlu ja toimetuste sagina. Lõbusate ja õpetlike ülesannete kaudu saad sa, noor lugeja, harjutada aja planeerimist ja mõista, kui palju aega võib ühe või teise tegevuse peale kuluda.

Ja ära muretse, kui mõni ülesanne tundub keeruline – raamatu lõpus on olemas kõikide küsimuste vastused, et saaksid oma lahendusi kontrollida ja õppida veelgi paremini aega mõistma.

"Mõistata koos Pettsoni ja Findusega. Õige kellaaeg" on mitte ainult lõbus ja kaasahaarav, vaid ka hariv lugemine, mis aitab sul saada aja peremeheks. Pane oma oskused proovile ja aita Pettsonil ning Findusel taluelu sujuvamaks muuta!