Mõistata koos Pettsoni ja Findusega. Tähed ja sõnad

Mõistata koos Pettsoni ja Findusega. Tähed ja sõnad

Autor: Anja Eriksson

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Avasta tähtede ja sõnade maailma koos armastatud Pettsoni ja tema kavala kassi Findusega! Anja Erikssoni loodud "Mõistata koos Pettsoni ja Findusega. Tähed ja sõnad" on raamat, mis viib sind Sven Nordqvisti loodud värvikirevasse maailma, kus iga lehekülg pakub põnevaid peamurdmisi ja sõnamänge.

Kas oled valmis sukelduma mängulisse seiklusse, kus tähtede segadik muutub sõnadeks ja sõnad viivad sind rännakule läbi fantaasiarikka maastiku? See raamat on just sinule, kui armastad mõistatusi lahendada ja oma sõnavara proovile panna. Pettson ja Findus on valmis sind juhendama läbi erinevate ülesannete, mis panevad su ajurakud tööle ja pakuvad rõõmu igale noorele lugejale.

Ülesanded on mitmekesised - alustades sõnade kokkupanekust segiläinud tähtedest kuni salapäraste krähmude keele dešifreerimiseni. Raamat sobib suurepäraselt nii algajatele lugemishuvilistele kui ka juba kogenud sõnasõpradele, pakkudes väljakutseid igale tasemele.

Ja kui peaksidki mõne mõistatuse juures jänni jääma, siis ära heida meelt! Raamatu lõpus ootavad sind kõikide ülesannete lahendused, et saaksid oma vastuseid kontrollida ja õppida uusi sõnu.

"Mõistata koos Pettsoni ja Findusega. Tähed ja sõnad" on rohkem kui lihtsalt raamat - see on kaasahaarav teekond läbi keele ja loovuse, mis toetab sinu arengut ja pakub tunde rõõmu ning avastamist. Võta aega, lehitse lehekülgi ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos Pettsoni ja Findusega!