MÕISTATUSED NUTIKATELE

MÕISTATUSED NUTIKATELE

Autor: Gareth Moore

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.99€
Osta
Avasta oma mõistuse teravust ja laienda silmaringi Gareth Moore'i raamatuga "Mõistatused nutikatele". See põnev teos on täis mõistatusi, mis on loodud selleks, et sind väljakutseid esitades ka harida. Raamat on jagatud kaheks osaks: kiirviktoriinid ja sõnamõistatused, mis mõlemad pakuvad erinevat tüüpi peamurdmist.

Kiirviktoriinid on suurepärane viis oma teadmiste proovile panemiseks. Need on lõbusad ja harivad, ning kui tunned, et oled saanud tõeliseks viktoriini asjatundjaks, võid enda oskusi jagada ja võistelda oma lähedastega. See on suurepärane võimalus veeta aega koos pere ja sõpradega, samal ajal oma teadmisi laiendades.

Sõnamõistatused nõuavad aga loogikat ja sõnavara oskust. Need ülesanded panevad sind jooni tõmbama ja sõnu seostama, et leida õigeid paarilisi või komplekte. Soovitatav on kasutada harilikku pliiatsit, et saaksid vajadusel oma vastuseid korrigeerida ilma, et peaksid muretsema joonte segimineku pärast.

Kui oled valmis oma ajule väikest trenni andma, siis on "Mõistatused nutikatele" just see, mida vajad. Ja ära muretse, kui mõni ülesanne osutub eriti keeruliseks – raamatu lõpus on kõikidele küsimustele vastused olemas, et saaksid oma lahendusi kontrollida ja õppida veelgi rohkem põnevaid fakte.

Lase oma mõistusel lennata ja avasta uusi teadmisi Gareth Moore'i "Mõistatused nutikatele" abil – see on raamat, mis pakub nii meelelahutust kui ka õpetlikke momente igale uudishimulikule mõistusele.