MÕISTATUSI LOOMADEST. PISIKESE PILGU LOOD

MÕISTATUSI LOOMADEST. PISIKESE PILGU LOOD

Autor: Silja Paavle

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Avasta loomariigi imesid koos Silja Paavle kirjutatud raamatuga "Mõistatusi loomadest. Pisikese pilgu lood", mis on loodud just sinu pisipõnni uudishimu äratamiseks. See raamat on täis põnevust ja avastamisrõõmu, tänu liikuvatele silmadele, mis toovad loomad justkui ellu, ja papist lehtedele, mis on piisavalt tugevad väikeste käte jaoks.

Iga lehekülg on peidus luulevormis mõistatus, mis kutsub väikeseid lugejaid arvama, millise looma kohta jutt käib. See on suurepärane viis, kuidas tutvustada neile loomade mitmekesist maailma ja arendada samal ajal nende kuulamisoskust ning mõistatamisvõimet.

Silja Paavle on loonud raamatu, mis ei ole mitte ainult hariv, vaid ka lõbus ja kaasahaarav. "Mõistatusi loomadest. Pisikese pilgu lood" on ideaalne kaaslane sinu lapse esimesteks sammudeks lugemise imelises maailmas.

Kui otsid oma lapsele raamatut, mis on korraga nii õpetlik kui ka meelelahutuslik, siis see on kindel valik. Lase oma lapse kujutlusvõimel lennata ja avastage koos loomade põnevat maailma!