Mõmmide lasteaed

Mõmmide lasteaed

Autor: Peter Holeinone

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas oled valmis sukelduma mõmmikute maailma? "Mõmmide lasteaed", autoriks Peter Holeinone, on lummav papiraamat, mis viib sind koos mõmmipoisiga tema esimesele lasteaiapäevale. See on päev täis uusi sõpru, põnevaid seiklusi ja õpetlikke hetki.

Avasta, kes on see särav õpetaja, kes mõmmipoissi ja tema kaaslasi juhendab. Uuri välja, millised uued sõbrad ootavad mõmmipoissi lasteaias ning milliseid lõbusaid tegemisi päev pakub. Raamat on kujundatud nii, et see ei paku ainult lugemisrõõmu, vaid ka visuaalset naudingut tänu armastusega loodud illustratsioonidele.

Eriline on see, et "Mõmmide lasteaed" aitab sinu lapsel keelega mänguliselt tutvust teha. Tekstis leiduvad pildid asendavad osasid sõnu, muutes lugemise haaravamaks ja aidates kaasa lauseehituse mõistmisele. Kuna kogu tekst on trükitähtedes, on see suurepärane abimees neile, kes alles alustavad lugemisega.

See raamat pole ainult lastele, vaid pakub rõõmu ka täiskasvanutele, kes soovivad veeta kvaliteetaega koos pere pisematega, avastades lugemise imelist maailma. "Mõmmide lasteaed" on ideaalne kaaslane, et toetada lapse keelelist arengut ja pakkuda ühiseid hetki täis naeru ja õppimist.