MÕMMIK JA KADUNUD MEEPOTT

MÕMMIK JA KADUNUD MEEPOTT

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Avasta südantsoojendav lugu väikesest karupojast, kelle lemmikmaiust on mesi. "Mõmmik ja kadunud meepott" on lummav pappraamat, mis viib sind koos peategelasega imelisele rännakule. Kui kaks ulakat mesilast varastavad Mõmmiku kallihinnalise meepurgi, mis seejärel vette kukub, ei jää Mõmmik muud üle, kui asuda teekonnale, mis viib ta sügavale merepõhja saladustesse – paika, kus ta pole kunagi varem käinud.

Sinu väike lugeja saab kaasa elada, kuidas Mõmmik avastab veealuse maailma imesid ja kohtub sealsete elanikega. See seiklus on täis põnevust ja õpetab lastele väärtuslikku õppetundi sõprusest, julgusest ning sihikindlusest. Raamatu autor on loonud kaasahaarava loo, mis on täis värvikaid illustratsioone ja meeldejäävaid tegelasi, mis kõnetavad nii lapsi kui ka täiskasvanuid.

Kas oled valmis sukelduma koos Mõmmikuga ja avastama, mis peitub sinise mere sügavustes? Haara "Mõmmik ja kadunud meepott" ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos selle armastatud karupojaga tema magusaimal seiklusel.