Mõmmisalu lood. Metsarahva jõuluootus

Mõmmisalu lood. Metsarahva jõuluootus

Autor: Rachel Piercey

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Mõmmisalu imelisse metsamaailma, kus loomad ei ole mitte ainult sõbralikud, vaid ka täis ootusärevust jõulude eel? "Mõmmisalu lood. Metsarahva jõuluootus", autoriks Rachel Piercey, on raamat, mis viib sind ja sinu väikesed lugejad rännakule läbi metsa, kus iga puu ja põõsas pulbitseb elust.

Selles põnevas pappraamatus saavad lapsed koos Mõmmiga avastada, kuidas metsaelanikud – alates oravatest ja hirvedest kuni tihaste ja sipelgateni – valmistuvad aasta kõige maagilisemaks ajaks. Üks väike punarind, kes on sama tilluke kui päkapikk, toob elevust teatades: "Tsik! Jõulud tulevad! Tsik-tsik!" See on justkui stardipauk metsarahva jõulupidustustele, kus isegi linnud alustavad jõulukaartide meisterdamist.

Raamatu lehekülgedel peitub palju saladusi ja lugusid, mis ootavad avastamist. Lapsed saavad kaasa lüüa mängus, kus tuleb suurelt pildilt üles otsida värssides mainitud tegelasi või esemeid, muutes lugemise interaktiivseks seikluseks. See raamat on järg teosele "Mõmmisalu lood. Metsarahva aastaring", mis ilmus eesti keeles 2021. aastal ja mille on tõlkinud Riina Turi. Mõlemad teosed ühendavad endas ilu- ja aimekirjandust ning kannavad endas sügavat sõnumit loodushoiust, mis on esitatud viisil, mis köidab laste tähelepanu ja paneb neid imetlema looduse imesid.

Luba enda lapsel avastada Mõmmisalu metsa võlu läbi Rachel Piercey loova jutustamise ja Freya Hartase kaunite illustratsioonide. See raamat ei ole lihtsalt järjekordne lasteraamat, vaid akken looduse imelisse maailma, mis on täis õpetlikke hetki ja loob pühadehõngulist meeleolu igasse kodusse.