MONTRÉALI DEEMONID

MONTRÉALI DEEMONID

Autor: Justin Petrone

Kirjastus: PETRONE PRINT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
"Montréali deemonid" on Justin Petrone põnevik, mis viib lugeja kaasaegse ajakirjaniku Adam Cruzi keerulisse maailma. Adam on mees, kes elab kiiret ja stressirohket elu, olles pidevalt tööga seotud ja seksuaalselt aktiivne. Kuid tema sisemine tühjus ja võimetus tundeid kogeda sunnivad teda otsima lohutust juhusuhetest, antidepressantidest ja salapärastest rituaalidest.

Kui Adam saabub olulisele geneetikakonverentsile Montréalis, hakkavad juhtuma veidrad sündmused. Ta avastab, et tema ravimivarud on otsakorral ja ta ei suuda oma terapeudiga ühendust saada, et uut retsepti küsida. Samal ajal saab ta šokeeriva uudise endise kallima traagilisest surmast. Adamit kummitab ka perekonnalegend vaarisast, kes koges Montréali kirikus imet ja leidis usu. Adam küsib endalt, kas sama imet võiks kogeda ka tema, kui ta leiaks tee selle kiriku juurde.

"Montréali deemonid" on kirjutatud ausalt ja avameelselt, kombineerides endas pihtimuslikku stiili ja selle satiiri. Raamat ammutab inspiratsiooni Jack Kerouaci spontaansest proosast, Henry Milleri otsekohesusest, Paulo Coelho müstilisest sügavusest ja Haruki Murakami sürrealistlikust huumorist, luues nii unikaalse lugemiskogemuse. See on lugu mehest, kes otsib tõde ja lunastust kaootilises maailmas, kus reaalsus ja unenäod põimuvad ootamatul viisil.