Moodsad armastajad

Moodsad armastajad

Autor: Emma Straub

Kirjastus: PÄIKESE KIRJASTUS

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas vanad sõprused ja unistused muutuvad aja jooksul? Emma Straubi "Moodsad armastajad" on lugu, mis võlub teid oma sügavuse ja tõetruudusega, pakkudes pilguheitu nelja sõbra – Elizabethi, Andrew', Zoe ja nende kaugete päevade bändikaaslase – eludesse, kes on kõik jõudnud oma neljakümnendatesse eluaastatesse.

Elades Brooklynis, kus kunagine nooruslik mässumeelsus on asendunud keskklassi rahuliku rutiiniga, avastavad tegelased, et elu ei ole alati etteaimatav. Suvi toob endaga kaasa ootamatusi, kui nende lapsed, kes on nüüdseks täiskasvanud, hakkavad omavahel suhteid looma, tuues esile saladusi, mis on pikka aega varjul olnud. Nende saladuste hulka kuuluvad ka lood neljandast bändiliikmest, kelle kuulsus on tõusnud ilma ülejäänud grupita.

Emma Straub, kes on tuntud oma peene vaatlusoskuse ja detailide tabamise poolest, on loonud romaani, mis kõneleb sügavalt sõprusest, uudishimust, ambitsioonidest ja elu naudingutest. Ta näitab, kuidas meie nooruslikud kirgastumised – olgu selleks siis toit, sõprus või muusika – ei kao kunagi päriselt, vaid arenevad ja kasvavad koos meiega.

Straub on mitmekülgne Ameerika autor, kelle looming hõlmab romaane ja novellikogusid, ning tema töid on avaldatud mainekates väljaannetes nagu Vogue, The Paris Review ja The New York Times. Elades New Yorgis koos abikaasa ja kahe pojaga, peab ta ka armastatud raamatupoodi Books Are Magic.

Kui olete huvitatud inimlikust loost, mis on täis südantsoojendavat huumorit ja elutarkust, siis "Moodsad armastajad" on teie jaoks. See on raamat, mis ei jäta teid külmaks, kutsudes teid kaasa elama tegelaste rõõmudele ja katsumustele.