MÖÖDUVATE PÄEVADE SOOLANE JA MAGUS. SEITSE JUTTU ÜHE PEALKIRJAGA

MÖÖDUVATE PÄEVADE SOOLANE JA MAGUS. SEITSE JUTTU ÜHE PEALKIRJAGA

Autor: Agu Tammeveski

Kirjastus: EKSA

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.55€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline on elu teisel pool letti? Agu Tammeveski "Mööduvate päevade soolane ja magus. Seitse juttu ühe pealkirjaga" viib teid sügavale teenindussektori argipäeva, kus igapäevased soovid nagu "klaas kuuma piima" on vaid jäämäe tipp. See raamat pakub pilguheitu müüjatöö rutiinile ja sellega kaasnevatele väljakutsetele, mis ei pruugi nõuda erilisi oskusi, kuid nõuavad kindlasti kannatlikkust ja kohanemisvõimet.

Tammeveski teos on aus ja mõtisklev lugu naeratuse taga peituvast elust. Autor kirjeldab, kuidas müüjanaeratus, mida võib pidada lihtsalt viisakaks žestiks, võib olla ka visaduse ja harjutamise tulemus. Kuid raamat ei piirdu ainult müüjatöö kirjeldusega. See pakub ka sügavamat sissevaadet inimlikkusesse, näidates, kuidas kliendid võivad oma igapäevaelust põgeneda, otsides lohutust ja unustust lihtsatest naudingutest, nagu värskelt valmistatud võileib või sobiv jook.

Teos käsitleb ka ootamatuid ja mõnikord isegi koomilisi olukordi, mis võivad teenindajatele osaks saada, näiteks lugu mehest, kes tõuseb keset päeva püsti ja nõuab valjuhäälselt selgitust, miks ta peab "pesemata asjaga" einestama. Sellised hetked toovad esile teenindustöö ettearvamatuse ja inimlikkuse.

Agu Tammeveski "Mööduvate päevade soolane ja magus" on kogumik lugusid, mis räägivad lihtsusest, inimlikkusest ja teenindustöö igapäevastest väljakutsetest. See on raamat, mis ei pruugi teid õpetada, kuidas olla parem müüja, kuid kindlasti pakub see teile uut perspektiivi ja sügavamat mõistmist neile, kes meie igapäevaelus tihti märkamatuks jäävad.