MOOTORRATTAD. KLEEBI JA VÄRVI

MOOTORRATTAD. KLEEBI JA VÄRVI

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.89€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas Sinu laps on huvitatud mootorratastest ja loovast tegevusest? "MOOTORRATTAD. KLEEBI JA VÄRVI" on põnev värviraamat, mis on loodud spetsiaalselt noortele mootorrattahuvilistele. See raamat pakub mitte ainult värvimislõbu, vaid ka võimalust kaunistada lehekülgi erinevate kleepsudega, mis on raamatuga kaasas.

Raamatu lehekülgedel on mitmesugused mootorrattad, mida saab oma fantaasia järgi värvida ja kujundada. Lisakleepsud annavad võimaluse muuta iga mootorratta disaini veelgi isikupärasemaks ja erilisemaks. See on suurepärane võimalus arendada peenmotoorikat ja loomingulist mõtlemist.

Oluline on märkida, et raamat sisaldab väikeseid osi ja seetõttu ei ole see sobilik alla kolmeaastastele lastele, kuna esineb lämbumisoht. Vanemate tähelepanelik juhendamine on soovitatav, et tagada turvaline mänguaeg.

Kui otsid oma lapsele või mõnele teisele noorele mootorrattafännile kingitust, mis ühendab endas nii hariduslikku kui ka meelelahutuslikku väärtust, siis "MOOTORRATTAD. KLEEBI JA VÄRVI" võib olla just see, mida vajate. See raamat ei paku mitte ainult tunde kestvat lõbu, vaid aitab kaasa ka laste loomingulise väljendusoskuse arengule.