Mõrv Iiri kirikuaias

Mõrv Iiri kirikuaias

Autor: Carlene O'connor

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Krimi ja põnevus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
26.50€
Osta
Apollo
27.95€ / 26.55€
Osta
Kui oled põnevikusõber, kes naudib keerukaid mõrvamüsteeriume, siis Carlene O'Connori "Mõrv Iiri kirikuaias" on just see, mida vajad. Raamatu peategelane Siobhán O’Sullivan on astunud suure sammu edasi, lõpetades politseiakadeemia ja liitudes An Garda Síochána'ga, Iirimaa politseijõududega. O'Sullivani pere on tema saavutuste üle mõistagi uhke, kuid pidustuste jaoks pole mahti – kohalikus bistroos on käed tööd täis ja Siobhán peab keskenduma uuele juhtumile.

Seekordne mõistatus viib Siobháni ja tema kolleegi Macdara Flannery kirikuaiasse, kus on leitud mehe surnukeha. Ja kuigi kirikuaed on tuntud kui koht, kus puhkavad surnud, on selge, et see konkreetne mees ei maetud sinna loomulikul teel. Siobhán ja Macdara peavad oma detektiivioskused proovile panema, et lahendada juhtum enne, kui oht neid endid varitseb.

"Mõrv Iiri kirikuaias" on kolmas osa populaarsest "Iiri mõrvade" sarjast, mille eelnevad raamatud "Mõrv Iiri külas" ja "Mõrv Iiri pulmas" on juba lugejate südamed võitnud. O'Connori oskus luua pinget ja pakkuda üllatavaid pöördeid teeb temast ühe tänapäeva põnevuskirjanduse meistreid. Kui armastad Iirimaa maalilist tausta ja keerulisi süžeesid, siis see raamat on justkui loodud sinu jaoks. Ära lase end heidutada, kui oled sarjaga hiljaks jäänud – iga raamat pakub iseseisvat ja kaasahaaravat lugemiselamust.