MÕTELDA ON MÕNUS. MA ÕPIN!

MÕTELDA ON MÕNUS. MA ÕPIN!

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas oma lapse mõtlemisoskust arendada ning samal ajal pakkuda talle rõõmu ja meelelahutust? "Mõelda on mõnus. Ma õpin!" on tegevusvihik, mis on loodud just selleks otstarbeks. See raamat ei ole lihtsalt tavaline õpik, vaid tõeline seiklus teie lapse mõistusele, pakkudes talle võimalust õppida läbi mängu.

Autor on kokku pannud kogumiku haaravaid nuputamisülesandeid, mis on mõeldud just noortele mõtlejatele. Need ülesanded on loodud selleks, et ärgitada lapsi kasutama oma loogikat ja probleemilahendusoskusi, mis on olulised igapäevaelus toimetulekuks. Raamatu unikaalsus seisneb selles, et lahendused tuleb leida kleepsude abil, mis teeb õppeprotsessi visuaalsemaks ja kaasahaaravamaks.

Kujutage ette, kuidas teie laps sukeldub ülesannetesse, kus ta peab leidma mustreid, lahendama matemaatilisi mõistatusi või järgima loogikat, kuid kõik see toimub mänguliselt, kasutades värvilisi kleepse. See mitte ainult ei toeta lapse loovust, vaid aitab ka arendada peenmotoorikat ja käe-silma koordinatsiooni.

Raamat "Mõelda on mõnus. Ma õpin!" on suurepärane vahend, et toetada teie lapse arengut ja uudishimu. See on mõeldud eelkooliealistele ja algkooli õpilastele, kes on valmis avastama õppimise lõbusat poolt. Raamat on loodud selleks, et pakkuda hariduslikku kogemust, mis on ühtlasi ka lõbus ja kaasakiskuv.

Kui soovite, et teie laps arendaks oma mõtlemisoskust ja armastust õppimise vastu, siis "Mõelda on mõnus. Ma õpin!" on ideaalne valik. See ei ole ainult raamat, see on teie lapse arenguteekonna kaaslane.