Mõtle ja lahenda. Nuputamisülesanded

Mõtle ja lahenda. Nuputamisülesanded

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled valmis oma mõtlemisvõimet proovile panema? "Mõtle ja lahenda. Nuputamisülesanded" on raamat, mis pakub Sulle 90 kaasahaaravat matemaatikaülesannet. See teos kutsub Sind üles leidma mustritesse peidetud numbreid, ühendama eraldatud osi tervikuks, lahendama nutikalt esitatud arvutusülesandeid ning analüüsima erinevaid vaateid ja kujundeid.

Raamatu autor on koostanud selle kogumiku nii, et see arendaks Sinu loogilist mõtlemist ja analüüsivõimet. Ülesanded on esitatud viisil, mis teeb matemaatika avastamise lõbusaks ja kaasakiskuvaks. Olgu Sul vaja leida mustreid numbrite ridadest või mõista keerukaid pinnalaotusi, iga ülesanne on loodud selleks, et pakkuda Sulle väljakutset ja rahuldust õigesti lahendatud probleemidest.

See raamat on suurepärane vahend nii noortele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad oma matemaatilisi oskusi lihvida. Kui Sa naudid peamurdmist ja otsid võimalust oma mõtlemist teritada, siis on "Mõtle ja lahenda. Nuputamisülesanded" just see, mida vajad. Pane end proovile ja avasta, kui põnev võib olla matemaatika maailm!