Mowgli. Kleepsupusle

Mowgli. Kleepsupusle

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.17€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Avasta džungli seiklused ja klassikalised lood uues valguses koos "Mowgli. Kleepsupusle" raamatuga. See pole lihtsalt lugemismaterjal – see on interaktiivne kogemus, mis pakub sulle võimalust olla osa igast leheküljest. Kujutlusvõime ja loovus saavad tiivad, kui sa ise täiendad stseene puslekujuliste kleepsudega, mis muudavad iga muinasjutu veelgi kaasahaaravamaks.

Kas oled valmis sukelduma lugudesse, kus iga tegelane ootab sind, et sa neile elu sisse puhuksid? "Mowgli. Kleepsupusle" on suurepärane võimalus ühendada lugemisrõõm käelise tegevusega, aidates arendada peenmotoorikat ja ruumilist taju. Kuid pea meeles, et väikeste kleepsude tõttu ei ole raamat sobilik alla kolmeaastastele lastele – ohutus ennekõike!

Kui oled vanem või õpetaja, kes otsib viise, kuidas muuta lugemine lastele lõbusamaks ja kaasahaaravamaks, on "Mowgli. Kleepsupusle" just see, mida vajad. See on suurepärane vahend, et tutvustada noorele lugejale klassikalisi lugusid, samal ajal pakkudes neile võimalust olla loo osa.

Kas oled valmis seikluseks? Avasta "Mowgli. Kleepsupusle" raamatu maagiline maailm ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos Mowgli ja tema sõpradega.