MUHU LINNUD. BIRDS

MUHU LINNUD. BIRDS

Autor: Anu Kabur

Kirjastus: SAARA KIRJASTUS

Kategooria: Käsitöö ja meisterdamine
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled kunagi imetlenud Muhu saare linnurikkust või soovinud rohkem teada saada selle piirkonna tiivulistest elanikest? Anu Kaburi "MUHU LINNUD. BIRDS" on teos, mis viib sind avastusretkele läbi Muhu saare linnustiku, pakkudes sulle võimalust tutvuda nii kohalike kui ka rändavate linnuliikidega.

Raamat on rikkalikult illustreeritud, sisaldades hulgaliselt fotosid, mis on autor ise jäädvustanud. Need pildid aitavad sul lindude välimust paremini meelde jätta ja ära tunda, kui järgmine kord loodusesse satud. Anu Kabur on oma teosesse pannud palju vaeva ja armastust, et tuua lugejateni Muhu saare linnustiku mitmekesisus ja ilu.

"MUHU LINNUD. BIRDS" on suurepärane kaaslane nii algajale linnuvaatlejale kui ka kogenud ornitoloogile. Raamat mitte ainult ei tutvusta sulle linnuliike, vaid annab ka praktilisi nõuandeid linnuvaatluseks ning jagab teadmisi lindude käitumisest ja elupaikadest.

Kui sind huvitab loodus ja eriti linnud, siis Anu Kaburi "MUHU LINNUD. BIRDS" on just see raamat, mida oma riiulisse lisada. See on kirglik ja informatiivne pilguheit Muhu saare linnuelule, mis rikastab sinu teadmisi ja võib-olla isegi inspireerib sind järgmisele loodusretkele.