MUINASJUTT KULDKALAKESEST

MUINASJUTT KULDKALAKESEST

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.94€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas otsite võluvat lugemiselamust oma pisipõnnile? "Muinasjutt Kuldkalakesest" on just see, mida vajate. See on trükitähtedega raamat, mis on loodud spetsiaalselt väikestele lastele, et avada neile muinasjuttude maailma.

Lugu räägib imelisest kuldkalakesest, kes suudab täita kolme soovi. See klassikaline muinasjutt on aegade jooksul pakkunud rõõmu ja õpetlikke hetki paljudele lastele üle maailma. Raamat on trükitud suurte ja selgete tähtedega, et aidata kaasa laste lugemisoskuse arengule.

Kui teie laps on alles alustamas oma teekonda lugemise imelises maailmas, siis "Muinasjutt Kuldkalakesest" on suurepärane valik. See ei ole ainult lugu, mis köidab laste kujutlusvõimet, vaid ka vahend, mis toetab nende keelelist arengut.

Raamatu autor on pannud suurt rõhku sellele, et lugu oleks lihtne ja arusaadav, et iga väike lugeja saaks sellest rõõmu tunda. Võtke aega ja sukelduge koos oma lapsega sellesse maagilisse seiklusse, kus iga lehekülg on täis avastamisrõõmu ja kus iga soov võib viia ootamatute tagajärgedeni.

Avastage "Muinasjutt Kuldkalakesest" ja andke oma lapsele kingitus, mis toidab nende kujutlusvõimet ja armastust lugemise vastu.