Muinasjuttudesse kadunud. Vennad

Muinasjuttudesse kadunud. Vennad

Autor: Venno Loosaar

Kategooria: Muinasjutud
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
18.99€
Osta
Apollo
19.95€ / 18.95€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevusse, mis viib sind kaugemale igapäevasest reaalsusest? "Vennad" on Venno Loosaare sulest pärit lummav lugu, mis viib sind koos kolme vennaga – Hansu, Sebastiani ja Henriga – salapärasele seiklusele. Ühel sooja suveööl, kui kuu on täis ja öö on selge, astuvad nad sisse mahajäetud hoonesse, lootuses leida varjatud aardeid. Ent asemel, et kohata kullakuhjasid ja sädelevaid kalliskive, leiavad nad end hoopis haaravast seiklusest, mis hõlmab nii meie tuntud maailma kui ka fantaasiarikast Muinasjutumaad.

Nende teekonda saadab rääkiv lehm, kes pole mitte ainult sõnaosav, vaid suudab ka lennata! See pole lihtsalt seiklusjutt, see on lugu, mis põimib endas vennaarmastust ja igivana heitlust hea ning kurja vahel. "Vennad" on vaid esimene peatükk pikemast sarjast "Muinasjuttudesse kadunud", mis kutsub sind kaasa elama põnevatele sündmustele ja avastama, mis peitub sügavamal fantaasia ja reaalsuse piiridel.

Kui armastad lugusid, kus igapäevane elu põrkub fantaasiamaailmaga, kus tavaline ja üleloomulik segunevad, siis on "Vennad" just sinu jaoks. See on raamat, mis ei lase sul käest panna enne viimast lehekülge, pakkudes põnevust ja soojust, mis on omased vaid tõeliselt kaasahaaravatele lugudele. Avasta Venno Loosaare maagiline maailm, kus iga nurga taga võib peituda uus seiklus.