MUINASJUTUKE KOLM PÕRSAKEST

MUINASJUTUKE KOLM PÕRSAKEST

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Tutvu armastatud klassikalise looga "Kolm väikest põrsakest", mis on jutustatud uues ja värvikas formaadis. See lugu viib sind seiklusele koos kolme nutika põrsaga, kes ehitavad endale kodud, igaüks oma valitud materjalist. Avasta, milliseid kavalaid trikke põrsakesed kasutavad, et kaitsta end suure kurja hundi eest, kes on nende uutele kodudele järele tulnud. Raamatu lehed on valmistatud vastupidavast papist, mis teeb lehitsemise eriti lihtsaks ja nauditavaks – ideaalne väikestele kätele!

Kuidas põrsakesed enda elamud püsti panid ja millised osavad manöövrid neid ohust eemal hoidsid, on lugu, millest ei saa puudust tunda. Ja mis puutub sellesse salapärasesse hundi kadumisse, siis see jääbki üheks suureks mõistatuseks, mida iga lugeja võib oma fantaasiaga täiendada.

Raamat "Kolm väikest põrsakest" on justkui sild lapsepõlve ja fantaasiamaailma vahel, pakkudes samal ajal ka õpetlikke momente. See on suurepärane valik Sinu lapse raamaturiiulisse, pakkudes talle rõõmu ja arendades tema kujutlusvõimet.

Oluline märkus: Raamatut ei soovitata alla kolmeaastastele lastele ilma täiskasvanu järelvalveta, et vältida väikeste paberiosakeste suhu sattumise ohtu. Veendu, et lugemishetk oleks turvaline ja meeldiv nii Sinule kui ka Sinu lapsele.