MUINASJUTUKE SAABASTEGA KASS

MUINASJUTUKE SAABASTEGA KASS

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas olete valmis sukelduma muinasjutulisse maailma, kus kaval kass võib muuta kogu teie elu? "Saabastega Kass" on lugu, mis räägib, kuidas nutikas neljajalgne sõber lubab oma peremehele jõukust ja õnne, tingimusel, et ta saab endale sobivad saapad. See on lugu, mis paneb teid uskuma, et mõnikord võivad isegi kõige ebatõenäolisemad tegelased olla suurimateks kangelasteks.

Raamat, mille mõõtmed on käesõbralikud ja mille paksust papist lehti on lihtne ja nauditav keerata, on ideaalne kaaslane nii lastele kui ka lapsemeelsetele täiskasvanutele. Lugu viib teid seiklusele, kus peategelase nutikuse ja leidlikkuse abil kohtuvad lihtne mees ja kuningas ning kus armastus õitseb ootamatult printsessi näol.

Kuid olge ettevaatlikud, sest see raamat ei ole mõeldud kõige pisematele lugejatele. Soovitame, et alla kolmeaastased lapsed uuriksid seda imelist lugu ainult täiskasvanu järelevalve all, et vältida väikeste paberitükkide suhu sattumist.

Kui olete valmis lasta end viia fantaasiarikkasse maailma, kus kavalus ja julgus viivad õnneni, siis haarake "Saabastega Kass" ja laske end kaasa haarata sellest ajatust loost, mis on pakkunud rõõmu juba mitmele põlvkonnale. See on lugu, mis tõestab, et mõnikord võib üks väike samm (või saabas!) viia teid kaugele.