Mul on nimi

Mul on nimi

Autor: Chanel Miller

Kirjastus: HELIOS KIRJASTUS

Kategooria: Varia
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
25.50€
Osta
Apollo
26.95€ / 25.60€
Osta
"Mul on nimi" on Chanel Milleri jõuline ja sügavalt isiklik teos, mis jutustab autori enda loo. Raamat käsitleb ühe noore naise traumaatilist kogemust ja tema teekonda õigluse ning eneseleidmise poole. Chanel Miller, kes oli varem tuntud kui Emily Doe, astub julgelt avalikkuse ette, et jagada oma lugu seksuaalrünnakust ja selle järgsest kohtuprotsessist, kus tema ründajat karistati kergelt.

See raamat on palju enamat kui lihtsalt ühe ohvri lugu. See on sügavalt mõtlemapanev ja inspireeriv teos, mis käsitleb trauma järelmõjusid, ühiskondlikku tajumist ja seksuaalvägivalla ohvrite õiguste eest võitlemist. Chanel Milleri kirjutamisstiil on poeetiline ja võimas, tuues esile nii tema haavatavuse kui ka vastupidavuse.

"Mul on nimi" on pälvinud tunnustust mitmetelt mainekatelt väljaannetelt ja on nimetatud 2019. aasta üheks parimaks raamatuks. See on teos, mis ei jäta kedagi külmaks, ja on kohustuslik lugemine kõigile, kes soovivad mõista seksuaalvägivalla mõju ja olulisust ühiskonnas.

Lugedes Chanel Milleri raamatut, avastad sa palju enamat kui lihtsalt ühe inimese võitluse lugu. Sa kohtud kirjanikuga, kes on samal ajal ka filosoof, kultuurikriitik ja sügavalt mõtlev inimene. Tema sõnad ja mõtted võivad sind inspireerida ja muuta viisi, kuidas sa näed maailma ja selles toimuvat. Chanel Miller ei ole ainult ohver või ellujääja – ta on tõeline kunstnik, kes on oma kogemusest vorminud midagi, mis kõnetab ja liigutab sügavalt iga lugejat.