MULLE MEELDIB VÄRVIDA. TÜDRUKUTELE

MULLE MEELDIB VÄRVIDA. TÜDRUKUTELE

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.50€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas otsid tegevust, mis haaraks sinu pere väikseima printsessi tähelepanu ja arendaks tema loomingulist vaimu? "Mulle Meeldib Värvida. Tüdrukutele" on raamat, mis pakub lõbu ja õpetlikku ajaviidet sinu lapsele. See 96-leheküljeline värvimisraamat on täis suureformaadilisi, jämedate kontuurjoontega pilte, mis muudavad värvimise lihtsaks ja nauditavaks.

Iga lehekülg on justkui avatud uks lapse kujutlusvõime maailma, kus tuntud esemed muutuvad värvide lisamisel elavaks. Selgitav tekst joonistuste kõrval aitab lastel mõista ja nimetada igapäevaseid esemeid, laiendades nende sõnavara ja maailmapilti. Värvimine on suurepärane viis, kuidas laps saab õppida tundma ümbritsevat keskkonda mängulises ja kaasahaaravas vormis.

Raamatu paks paber tagab, et värvid ei imbu läbi ja iga kunstiteos püsib kaua säilinuna. Tugev köide hoiab lehed kindlalt koos, nii et ükski meistriteos ei kao kuhugi. Võta julgelt pliiatsid või pintslid ja lase oma väikesel kunstnikul luua! "Mulle Meeldib Värvida. Tüdrukutele" ei ole mitte ainult värvimisraamat, vaid see on vahend, mis toetab lapse arengut ja pakub talle rõõmu iga värvitud pildiga.