Mundris vitamiin

Mundris vitamiin

Autor: Contra

Kirjastus: MINA ISE

Kategooria: Luule
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kui oled kunagi mõelnud, kuidas rütm ja riim võivad kokku saada julge ja otsekohese sõnakasutusega, siis Contra teos "Mundris vitamiin" on just see, mida vajad. Contra, kodanikunimega Margus Konnula, on tuntud oma terava keele ja vahetu stiili poolest, mis ei kohku tagasi ka kõnekeele vürtsikamate väljendite ees.

See kogumik on nagu värskendav vitamiinipomm, mis ei peitu suhkrukatte all, vaid pakub sulle ausat ja ehedat maitseelamust. Contra on kokku kogunud oma julgemad palad, et sa ei peaks enam "rosinaid saia seest" otsima, vaid saaksid otse ja ilma keerutamata nautida tema loomingut täies mahus.

"Contra on alati armastanud oma luuletustes kasutada sõnu, mis võivad mõnele tunduda karmid või isegi tabud," ütleb kirjanduskriitik. "Kuid just see otsekohesus ja piiride kompamine teebki tema tööd eriliseks ja kõnetab paljusid."

Kui oled valmis avastama luulemaailma, kus ei olda pelgalt viisakad, vaid kus sõnad peegeldavad elu kõiki tahke, siis "Mundris vitamiin" on sinu jaoks. See on teos, mis ei jäta kedagi külmaks ja paneb sind kindlasti kaasa mõtlema, naerma või isegi kulmu kergitama. Contra luule on elav ja vahetu – täpselt nagu elu ise.