Mure muredega

Mure muredega

Autor: Rachel Rooney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas tunned vahel, et mured hiilivad ligi ja kipuvad sind koormama? Rachel Rooney raamat "Mure muredega" kõneleb just sellest, kuidas mured võivad meie elus hiilida ja põhjustada meelehärmi. Kuid ära heida meelt, sest sa pole üksi oma muredega ja on olemas viise, kuidas neid hallata.

Mured võivad tunduda kui varjud, mis meid jälitavad, kuid Rooney pakub välja, et meil on jõud ja oskused nendega toime tulla. Raamat on kirjutatud südamega ja pakub praktilisi nõuandeid muredega silmitsi seismiseks. See on justkui teejuht, mis aitab sul mõista, et mured on osa elust, kuid ei pea laskma neil enda üle võimust võtta.

Kui otsid lahendusi, kuidas oma igapäevaseid muresid käsitleda, siis "Mure muredega" võib olla just see, mida vajad. Raamat ei paku mitte ainult lohutust, vaid ka tõhusaid strateegiaid, mis aitavad sul muremõtteid eemale hoida ja elu positiivsema nurga alt näha.

Võta hetk iseendale ja luba Rachel Rooney'l juhatada sind läbi murede labürindi, et leida rahu ja rõõmu igas päevas. Ära lase muremõtetel enda üle võimutseda – avasta, kuidas saad neid oma elus juhtida ja vähendada. "Mure muredega" on sinu isiklik abimees teekonnal kergema ja rõõmsama meeleni.