MURETU PREILI ÕNNESEEN

MURETU PREILI ÕNNESEEN

Autor: Holly Smale

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noortele
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.80€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma kuulsuse sädelevasse maailma, kus kolm õde – Hope, Faith ja Mercy Valentine – elavad elu, mis näib olevat kui unistuste täitumine? Holly Smale'i raamat "Muretu preili Õnneseen" avab ukse perekonda, kelle jaoks kuulsus on justkui pärilik õigus. Nende elu on täis edu, rikkust ja silmapaistvat ilu. Kuid Hope Valentine'il on südames soov, mis ületab kõik materiaalsed ihaldused – ta otsib tõelist armastust.

Kuid Hope peagi avastab, et tegelikkus ei kõlba alati kokku filmistsenaariumidega, isegi kui sa kuulud Valentine'ide dünastiasse. "Muretu preili Õnneseen" on vaimukas ja südantsoojendav lugu, mis avab Holly Smale'i uue noortesarja "Valentine'id". See raamat ei ole mitte ainult meelelahutuslik lugemine, vaid ka peegeldus sellest, kuidas tõeline õnn ja armastus ei pruugi alati käia käsikäes välise säraga.

Kui sind paelub noortekirjandus, mis on kirjutatud südamega ja pakub nii naeru kui ka sügavamaid tundeid, siis on "Muretu preili Õnneseen" just sinu jaoks. Holly Smale on tuntud oma teravmeelse ja kaasahaarava kirjutamisstiili poolest, mis teeb Valentine'ide lugu eriti nauditavaks.

Lase end kaasa haarata Hope'i otsingutest ja avasta, et tõelise õnne leidmine võib olla keerulisem, kui esmapilgul tundub, eriti kui oled osa kuulsusest pakatavast perekonnast. Kas Hope leiab selle, mida ta kõige enam ihaldab? Avasta ise, sukeldudes "Muretu preili Õnneseene" lehekülgedele.