Mürgiallikad

Mürgiallikad

Autor: Märt Laur

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline on piir teaduse ja ebateaduse vahel? Kuidas eristada meditsiinilist fakti esoteerilisest müüdist? Eesti kirjaniku Märt Lauri paeluv romaan "Mürgiallikad" viib sind sügavale nende küsimuste keerdkäikudesse.

See on lugu mehest, kes seisab silmitsi ränga diagnoosiga. Tema ees avaneb risttee, kus ta peab langetama otsuseid, mis mõjutavad tema edasist elu ja tervist. Valikute spekter ulatub traditsioonilisest meditsiinist kuni alternatiivsete ravimeetoditeni, mis paneb proovile tema uskumused ja teadmised.

Märt Lauri "Mürgiallikad" ei ole lihtsalt romaan, see on teekond läbi inimhinge dilemmade, kus iga valik võib kaasa tuua ootamatuid tagajärgi. Autori terav pliiats ja sügav mõistmine inimloomusest teevad sellest teosest kaasahaarava lugemiselamuse, mis ei jäta kedagi külmaks.

Kui sind huvitab, kuidas inimesed oma kõige raskematel hetkedel toimetulekuks lahendusi otsivad, siis "Mürgiallikad" on just sinule. See on raamat, mis ei anna lihtsaid vastuseid, vaid kutsub sind kaasa mõtlema ja oma tõekspidamisi kaaluma.

Avasta Märt Lauri "Mürgiallikad" – teos, mis on võitnud tunnustust romaanivõistlustel ja mis kindlasti rikastab sinu mõttemaailma.