MURI JA MARI. KADUNUD KOERAKÜPSISTE  JUHTUM

MURI JA MARI. KADUNUD KOERAKÜPSISTE JUHTUM

Autor: Dori Hillestad Butler

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, mis tunne võiks olla, kui teie lemmikloom lahendaks mõistatusi? "Muri ja Mari. Kadunud koeraküpsiste juhtum" viib teid põnevale seiklusele, kus peategelaseks on üks erakordselt nutikas koer. Autor Dori Hillestad Butler toob lugejateni loo, kus koer Muri ja tema inimsõber Mari satuvad keset kadunud esemete müsteeriumi.

Muri ei ole tavaline koer. Ta on Mari ustav kaaslane, kes ei kohku tagasi ühegi väljakutse ees, eriti kui on vaja lahendada mõistatusi. Kuid seekord on olukord tõsisem – Mari on kaotanud oma hamba. See ei ole lihtsalt üks hamba, vaid tähtis verstapost lapse elus, mis peaks rõõmu ja elevust pakkuma. Kas Muri suudab oma terava nina ja kavaluse abil leida kadunud hamba ja päästa päeva?

Eriliseks teeb selle raamatu asjaolu, et lugu jutustatakse Muri vaatenurgast. See annab lastele võimaluse näha maailma neljajalgse sõbra silmade läbi, avardades nende mõistmist loomade tajudest ja emotsioonidest. Dori Hillestad Butleri sujuv jutustamisstiil ja oskus luua südamlikke tegelasi muudab "Muri ja Mari. Kadunud koeraküpsiste juhtum" mitte ainult meelelahutuslikuks, vaid ka harivaks lugemiseks.

Kui oled valmis sukelduma detektiiv Muri ja tema inimsõbra Mari seiklustesse, siis see raamat on just sinu jaoks. Avasta, kuidas üks koer võib olla palju enamat kui lihtsalt lemmikloom – ta võib olla tõeline kangelane. Kas olete valmis avastama, kuidas Muri lahendab kadunud koeraküpsiste juhtumi?