Murtud lukuga päevaraamat

Murtud lukuga päevaraamat

Autor: Lii Kundla

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noortele
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
21.50€
Osta
Apollo
22.95€ / 21.80€
Osta
Elora – oma sõpradele tuntud kui Ella – on igapäevane noor naine, kes on just astumas esimesi samme täiskasvanuelu keerdkäikudes pärast gümnaasiumi lõpetamist. Tema silme ees helgib tulevikupilt: ülikooliharidus, mugav kodu, ihaldusväärne karjäär ning – mis kõige tähtsam – sügav ja põhjapanev armastus. Ent elu ei kulge alati plaanipäraselt, ja Ella avastab, et unistuste poole püüdlemine võib tuua kaasa ettearvamatuid takistusi.

Selle raamatu, "Murtud lukuga päevaraamat", autor Lii Kundla, toob lugejateni Ella loo, kes seisab silmitsi väljakutsetega nii isiklikus elus kui ka professionaalsel rindel. Ella kogemused on täis vastuolulisi tundeid: rõõmu ja pettumust, hirmu ja kurnatust, kurbust ja meeleheidet, kuid samas ka lootust. Tema teekond armastuse leidmisel viib ta Tinderi kohtinguteni ja suheteni, mis on kõike muud kui muinasjutulised. Ella jagab oma elu mehega, kes kasutab teda ära, valetab ja alandab, õpetades talle valusaid elutõdesid.

Ella lugu on aus ja südantliigutav, näidates, et isegi kui elu pöörab pea peale kõik, mida sa uskusid või lootsid, ei tohi sa kaotada usku iseendasse. "Murtud lukuga päevaraamat" on lugu eneseleidmisest ja sisemisest jõust, mis peitub igaühes meist, olenemata elu takistustest. Ella avastab, et tõeline lahendus peitub mitte välises maailmas, vaid iseendas.

Kui otsid inspiratsiooni ja tunned, et elu on täis ootamatuid pöördeid, võib Lii Kundla teos olla just see, mida vajad. Ella lugu aitab sul mõista, et isegi kõige raskemates olukordades on alati lootust ja võimalus leida tee tagasi iseenda juurde.