Must mägi

Must mägi

Autor: Mikk Pärnits

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Fantaasia
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.90€
Osta
Apollo
2.49€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub, kui argielu põrkub kokku üleloomulike jõududega? "Must mägi", autoriks tunnustatud Eesti kirjanik Mikk Pärnits, viib teid läbi Pelgulinna tänavate, kus tavapärase linnamelu taga hargneb lahti põnev ja pimedaid jõude täis lugu.

Kujutage ette olukorda, kus Tartu Ülikooli psühholoogiaprofessor peab kokku kutsuma erakordsete võimetega inimeste uurimisgrupi, et vastu astuda nähtamatule ohtule, mis ähvardab meie reaalsuse alustalasid. Selles uurimisgrupis leiavad end kõrvuti töötamas inimesed, keda ühiskond on tihtipeale valesti mõistnud: skisofreenik, telesaate "Nõiajaht" konkursilt välja langenud osaleja ja laenunõustaja. Nad kõik seisavad silmitsi väljakutsega, mis nõuab neilt enamat kui lihtsalt koostööd – nad peavad võitlema vaenlasega, kes valitseb aega ja ruumi.

Mikk Pärnitsa teos ei ole lihtsalt põnevusromaan; see on sügav sukeldumine nõukogude maagia, Uku Masingu astraalkeha saladuste ja inimteadvuse sügavaimates kihtides peituvate kosmiliste õuduste maailma. "Must mägi" on raamat, mis ei jäta ükskõikseks neid, kes on huvitatud psühholoogiast, metafüüsikast ja müstikast.

Kui olete valmis avastama, mis peitub nähtava maailma piiride taga, siis "Must mägi" on teie jaoks. See on lugu, mis paneb teid kahtluse alla seadma kõike, mida olete pidanud reaalsuseks. Kas olete valmis astuma sellele teekonnale?