Muumid ja kuldne leheke

Muumid ja kuldne leheke

Autor: Richard Dungworth

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Muumioru sügisesse võlumaailma? "Muumid ja kuldne leheke", autoriks Richard Dungworth, viib teid imelisele seiklusele, kus Muumitroll ja tema sõber Sniff on hõivatud sügisballi ettevalmistustega. Kuid nende rutiinne toimetamine võtab ootamatu pöörde, kui nad metsa sügavuses komistavad ühe erakordse leiu otsa – sädeleva kuldse lehekese.

See ei ole lihtsalt üks leht, vaid võib-olla vihje millelegi palju suuremale. Kas kujutate ette, et leidub terve puu, mis on kaetud nende hiilgavate kuldsete lehtedega? Muumitroll ja Sniff on kindlad, et selline puu peab olemas olema ja nad on valmis kõigeks, et see üles leida. Nende eesmärk on jagada seda rikkust kõigi oru elanikega, pakkudes neile kingitust, mis südamesse igaveseks jääb.

Raamat "Muumid ja kuldne leheke" ei ole pelgalt lugu, vaid sild, mis ühendab noori lugejaid Tove Janssoni ajatute muumilugude ja illustratsioonidega. See on suurepärane võimalus tutvustada lapsi Muumioru maagilisele maastikule, kus sõprus, seiklus ja looduse imed on igapäevased kaaslased.

Kui olete valmis avastama, kas Muumitroll ja Sniff leiavad selle müstilise puu ja millised seiklused neid otsingutel ees ootavad, siis haarake "Muumid ja kuldne leheke" ja laske end kaasa haarata sellest südamlikust loost, mis on täis sügise võlu ja sõpruse soojust.