MUUMIDE VÄIKE SÕNADE RAAMAT

MUUMIDE VÄIKE SÕNADE RAAMAT

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.50€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas oled valmis avastama Muumioru imelist maailma? "Muumide Väike Sõnade Raamat" on suurepärane võimalus tutvuda nende armastatud tegelastega, kes on vallutanud lugematute laste ja täiskasvanute südamed üle kogu maailma. See raamat on justkui võluvõti, mis avab ukse sõnavara rikastumisele ja uute mõistete avastamisele.

Muumitrollid, need kõigile tuttavad soome kirjaniku loodud tegelased, on siin, et sind juhatada läbi igapäevaelu toimetuste, pakkudes samal ajal lõbusat ja kaasahaaravat keeleõpet. Raamatus saad jälgida, kuidas Muumid oma päevaseid seiklusi läbides uusi sõnu õpivad – ja see teekond on sama põnev nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Kui oled valmis rikastama oma sõnavara ja soovid seda teha koos Muumidega, siis "Muumide Väike Sõnade Raamat" on just see, mida vajad. See pole lihtsalt lasteraamat – see on sild keelemaailma, mis on täis fantaasiat, õppimisrõõmu ja uusi avastusi.

Avasta Muumide maailm ja lase end kaasa haarata nende seiklustest, mis on täidetud uute ja põnevate sõnadega. Sinu keeleoskus kasvab mängeldes, just nagu Muumidelt õppides. Kas oled valmis astuma Muumioru maagilisse maailma?