MUUSIKAMAA TV 1. KL MUUSIKAÕPETUS

MUUSIKAMAA TV 1. KL MUUSIKAÕPETUS

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Algkooli õpikud ja töövihikud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas muuta oma esimese klassi lapse muusikaõpe põnevaks ja kaasahaaravaks? "Muusikamaa TV 1. kl muusikaõpetus" on töövihik, mis on loodud just selleks, et aidata teie lapsel muusikat avastada lõbusal ja looval moel.

Selle töövihiku lehekülgedel kohtab teie laps erinevaid muusikalisi mõisteid ja tegevusi, mis on esitatud mängulises võtmes. Ülesanded on kujundatud nii, et need äratavad huvi ja soodustavad muusikalise materjali sügavamat mõistmist. See ei ole lihtsalt õpik, vaid teekond, mis viib teie lapse muusika imelisse maailma.

Autor on pannud suurt rõhku sellele, et õppeprotsess oleks mitmekülgne ja kaasaks erinevaid õppemeetodeid. Töövihik pakub mitmesuguseid tegevusi, alates laulmisest ja rütmiharjutustest kuni pillide tundmaõppimiseni. See lähenemine aitab lastel arendada nii muusikalisi oskusi kui ka üldisi õpioskusi nagu kuulamist, keskendumist ja meeskonnatööd.

Kui soovite, et teie laps õpiks muusikat armastama ja hindama, siis "Muusikamaa TV 1. kl muusikaõpetus" on suurepärane valik. See töövihik on teie lapsele kui sõbralik kaaslane, kes juhatab ta läbi muusikaõppe põhialuste, tagades, et iga samm sel teel on rõõmupakkuv ja hariv.