Muutuda: meetod

Muutuda: meetod

Autor: Edouard Louis

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
27.99€
Osta
Apollo
28.95€ / 27.50€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas murda läbi nähtamatutest piiridest, mis on teie ümber justkui betoonist seinad, eraldades teid maailmast, kuhu tunnete, et peaksite kuuluma? "Muutuda: meetod" on Édouard Louis'i südantliigutav autobiograafiline teos, mis uurib just sellist eneseületamist. Louis, kes on sündinud 1992. aastal, astus kirjandusmaailma suure pauguga oma esikromaaniga "Aitab Eddy Bellegueule'ist", mis kajastab tema enda võitlust identiteedi ja päritolu vahel.

Teie ees on lugu, mis viib teid sügavale Prantsuse alamklassi reaalsusesse, kus autor kasvas üles. See on keskkond, mis sageli määrab inimeste saatuse, kuid Louis tõestab, et sellest on võimalik välja murda. Tema teekond on inspireeriv näide sellest, kuidas kirjandus ja haridus võivad avada uksi uude ellu, kus on võimalik end ümber defineerida ja leida oma koht maailmas.

Louis'i raamatud, mis on tõlgitud mitmetesse keeltesse ja dramatiseeritud paljudes teatrites üle maailma, pakuvad julgustust ja inspiratsiooni neile, kes soovivad oma elu muuta. "Muutuda: meetod" on kõige uuem lisandus tema autobiograafiliste ja perekonnalooliste teoste sarjas ning see on kui kõigi eelnevate teoste süntees.

Kui olete kunagi tundnud, et teie elu on ette määratud ja soovite leida tee vabadusse, siis see raamat võib teile olla teejuhiks. Louis'i lugu on kinnitus sellest, et kirjandusel on jõud inimesi muuta. Marek Tamm on öelnud, et Louis'i teos on "sügavalt isiklik tunnistus ja terav sotsiaalne kriitika, samuti kõige tänapäevasem kirjandus, mida Prantsusmaal on pakkuda." Kasutage võimalust ja laske end kaasa haarata sellest võimsast ja liigutavast loost.