MY LITTLE PONY. FILMISEIKLUS

MY LITTLE PONY. FILMISEIKLUS

Autor: Inc. Hasbro

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Muinasjutud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
"MY LITTLE PONY. FILMISEIKLUS" on lugu, mis viib sind südantsoojendavale rännakule koos armastatud ponidega, kes seisavad silmitsi ootamatu väljakutsega. Kujutle ette Ponimaad, kus maagia on haihtunud nagu hommikune udu ja sõpruse sidemed, mis on alati selle imelise paiga alustalaks olnud, on katkenud. Just selles maailmas leiame Sunny, ühe erakordse tegelase, kelle südames põleb lootuse leek.

Sunny ei ole tavaline poni; ta on keegi, kes usub kindlalt, et ühtsus ja sõprus ei ole ainult unistused, vaid reaalsus, mida saab taastada. Sinu süda hakkab kiiremini põksuma, kui jälgid, kuidas Sunny ja tema uued sõbrad astuvad vastu tundmatule, et tuua tagasi kadunud maagia ja taastada sõpruse jõud, mis on ühendanud pegasuseid, ükssarvikuid ja maapone läbi aegade.

Kas nad suudavad ületada erimeelsused ja leida ühise keele? Kas nad suudavad taastada usalduse ja harmoonia Ponimaal? See lugu on täis seiklusi, südikust ja sõprust, mis paneb sind uskuma, et igaüks meist võib olla muutuste looja.

"MY LITTLE PONY. FILMISEIKLUS" on raamat, mis ei räägi ainult lastele, vaid ka igale unistajale, kes usub, et sõprus on tugevam kui kõik erimeelsused. See on lugu, mis õpetab, et koos olles ja üksteist toetades on võimalik saavutada kõik, isegi kui see tundub võimatu.

Avasta Sunny ja tema sõprade lugu, mis on täis põnevust, naeru ja õpetlikke hetki. See on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks ja toob esile selle, kuidas iga väike tegu võib muuta maailma paremaks paigaks. Kas oled valmis astuma esimese sammu koos nendega?