My Little Pony. Kadunud latern

My Little Pony. Kadunud latern

Autor: Hasbro

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas olete valmis sukelduma maagilisse seiklusse, kus mängus on enamat kui lihtsalt sõprus? "My Little Pony. Kadunud latern" on lugu, mis viib teid Sunny kodust kaugemale, et lahendada üks eriti salapärane juhtum.

Ühel hommikul avastab Sunny, et nende kodust on kadunud Lootuse Latern – eseme, millel on tohutu maagiline jõud. See pole lihtsalt mingi lamp; see on sümbol, mis hoiab endas valgust ja headust. Kuid kui see satub valedesse kätesse – või sel juhul kapjadesse – võivad tagajärjed olla ettearvamatud.

Kas teie süda on detektiivilugude ja müsteeriumide jaoks? Siis on detektiiv Zipp just see, keda vajate. Tema terav silm ja kõhklusteta meel on need, mis juhivad teid läbi põnevate sündmuste, et leida üles see kadunud aare.

"My Little Pony. Kadunud latern" ei ole lihtsalt lasteraamat; see on seiklus, mis õpetab väärtuslikke elutunde ja tugevdab usku sõprusesse ning üksteise aitamisse. See on raamat, mis sobib suurepäraselt ettelugemiseks või iseseisvaks lugemiseks, pakkudes põnevust ja kaasaelamist igas vanuses lugejatele.

Kui tunnete, et soovite osa saada sellest maagilisest seiklusest ja aidata Zippil lahendada Lootuse Laterna müsteerium, siis haarake oma võimalusest ja avastage, kuidas väike ponikangelane sellele väljakutsele vastab. Kas ta suudab laterna tagasi tuua ja säilitada harmoonia? Leidke vastused selles põnevas loost, mis on täis sõprust, julgust ja seiklusi.