MY LITTLE PONY. NUPUTAMISRAAMAT

MY LITTLE PONY. NUPUTAMISRAAMAT

Autor: Hasbro

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Avasta värvikirevat maailma, kus sõprus on kõige tähtsam! "Minu Väike Poni. Nuputamisraamat" viib sind koos armastatud ponidega põnevale teekonnale, kus teravustad oma mõistust ja loovust. See raamat on täis lõbusaid mõistatusi ja värvimislehti, mis pakuvad rõõmu ja meelelahutust igas vanuses fännidele.

Kas oled valmis sukelduma võlumaailma, kus iga lehekülg kutsub sind kaasa mõtlema ja looma? Sinu lemmikponid ootavad sind, et üheskoos lahendada peadpööritavaid nuputamisülesandeid ja anda elu kaunitele piltidele oma värvidega. See raamat ei ole lihtsalt ajaviide – see on võimalus arendada oma probleemilahendusoskusi ja lasta fantaasial lennata.

"Minu Väike Poni. Nuputamisraamat" on suurepärane kaaslane nii vihmasel pärastlõunal kui ka päikesepaistelisel hommikul. Võta hetk iseendale või veeda kvaliteetaega pere noorimate liikmetega, jagades rõõmu, mida pakub ühine tegevus.

Kas oled valmis avastama, kui lõbus võib olla õppimine ja mängimine koos? Haara pliiatsid ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos Equestria värvikate tegelastega. Sinu seiklus ootab!