My Little Pony. Nuputamisraamat

My Little Pony. Nuputamisraamat

Autor: Hasbro

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas olete valmis sukelduma võlumaailma, kus sõprus loeb rohkem kui miski muu? "My Little Pony. Nuputamisraamat", mille on loonud Hasbro, viib teid otse Equestria südamesse, kus Sunny ja tema truud sõbrad on taas toonud maagia igapäevaellu. See raamat on täis põnevaid mõistatusi ja tegevusi, mis panevad proovile teie nuputamisoskuse ja loovuse.

Selle raamatu lehekülgedel avaneb teile võimalus avastada Equestria maailma uues valguses. Teid ootavad mitmed põnevad ülesanded, mis ei paku ainult meelelahutust, vaid ka harivat sisu. "My Little Pony. Nuputamisraamat" on suurepärane vahend, et arendada peenmotoorikat ja probleemilahendusoskusi, samal ajal kui lapsi köidab värvikirev ponide universum.

Kas olete valmis seikluseks? Haarake oma pliiatsid ja andke oma panus Equestria maagia taaselustamisse. See raamat on teie võimalus veeta kvaliteetaega koos pereliikmetega, aidates samal ajal kaasa laste arengule. Olge valmis avastama, nuputama ja looma koos "My Little Pony. Nuputamisraamat" tegelastega!