My Little Pony. Õppida on lõbus 123

My Little Pony. Õppida on lõbus 123

Autor: Hasbro

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
"Minu Väike Poni. Õppida on lõbus 123" on Hasbro poolt loodud põnev raamat, mis on suunatud noortele lugejatele, et tutvustada neile matemaatika maailma. See raamat ei ole lihtsalt järjekordne õppevahend, vaid see on loodud selleks, et äratada lastes huvi numbrite ja arvutamise vastu läbi mängulise lähenemise.

Kui oled lapsevanem ja soovid, et sinu laps avastaks numbrite maagia rõõmsal ja kaasahaaraval viisil, siis "Minu Väike Poni. Õppida on lõbus 123" on just see, mida otsid. Raamatus olevad ülesanded on kujundatud nii, et need ergutavad laste loovust ja mõtlemisoskust, pakkudes neile väljakutseid, mis on jõukohased ja samas ka harivad.

Lisaks on raamat varustatud suure hulga kleepsudega, mis muudavad õppimise veelgi lõbusamaks. Kleepsud on suurepärane vahend, et tunnustada laste saavutusi ja julgustada neid edasi õppima. Kui sinu laps armastab "Minu Väikest Poni" tegelasi, siis on see raamat kindlasti midagi, mis toob naeratuse tema näole ja paneb ta põnevusega matemaatika saladusi avastama.

Raamatu "Minu Väike Poni. Õppida on lõbus 123" abil saab sinu laps teha oma esimesed sammud matemaatika maailmas, arendades samal ajal oma loogilist mõtlemist ja probleemilahendusoskusi. See on suurepärane viis, kuidas ühendada õppimine ja mäng, ning luua alus edasiseks haridusteeks.