My Little Pony. Õppida on lõbus ABC

My Little Pony. Õppida on lõbus ABC

Autor: Hasbro

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
"My Little Pony. Õppida on lõbus ABC" on raamat, mis viib su lapse imelisse õppimise maailma koos armastatud tegelastega. Kui otsid viisi, kuidas muuta tähtede õppimine põnevaks seikluseks, siis see raamat on just see, mida vajad. Hasbro on loonud teose, mis mitte ainult ei tutvusta sinu lapsele tähestikku, vaid teeb seda läbi mänguliste ja kaasahaaravate tegevuste.

Raamatus on mitmesuguseid ülesandeid, mis ergutavad laste kujutlusvõimet ja loovust. Need on kavandatud nii, et toetada lapse esimesi samme kirjutamise maailmas, pakkudes neile rõõmu ja enesekindlust oma oskuste arendamisel. Lisaks on raamat varustatud rohkete kleepsudega, mis teevad õppimise protsessi veelgi lõbusamaks ja interaktiivsemaks.

Kui sinu väike õppija armastab My Little Pony tegelasi, siis on see raamat kindlasti midagi, mis toob nende näole naeratuse ja muudab õppimise meeldejäävaks kogemuseks. Tähtede tundmaõppimine pole kunagi varem olnud nii meeleolukas ja värvikirev tegevus. Avasta koos lapsega tähestiku maagiat "My Little Pony. Õppida on lõbus ABC" raamatu lehekülgedel!