MY LITTLE PONY. PONIKOOMIKS 2. TRIKIPONI

MY LITTLE PONY. PONIKOOMIKS 2. TRIKIPONI

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Tere, armas lugeja! Kas oled valmis sukelduma imelisse Ponilinna, kus seiklused ei lõpe kunagi? Astu sisse maailma, kus kohtad armastatud tegelasi nagu Videvikusära, Vikerkaaresööst ja Roosa Pirukas. "Ponikoomiks 2: Trikiponi" viib sind taas kokku nende värvikate olenditega, kes on paljudele südamesse pugenud.

Kujuta ette, et sa ei saa magada, sest õudusunenäod piinavad sind iga öö. Just selline saatus on tabanud meie vapraid ponisid. Nad on nädalapäevad pidanud taluma rahutuid öid, mis on täis hirmutavaid unenägusid. Kuid see pole veel kõik – ühel ööl kaob jäljetult nende särav sõber Haruldus.

Ponide sõpruskond ei jää käed rüpes istuma. Nad otsustavad ühendada jõud ja asuvad otsima oma kadunud kaaslast. Kuid see päästeoperatsioon ei tule lihtne. Nad peavad ületama mitmeid takistusi ja lahendama keerulisi mõistatusi, et jõuda tõeni ja tuua Haruldus turvaliselt koju.

Kas oled valmis liituma nende seiklusega? "Ponikoomiks 2: Trikiponi" pakub põnevust ja seiklusi, mis panevad su südame kiiremini põksuma ja toovad naeratuse suule. See lugu on täis sõprust, julgust ja eneseületamist, mis ei jäta kedagi külmaks.

Avasta Ponilinna maagia ja ela kaasa ponide seiklustele, mis õpetavad olulisi elutarkusi ja näitavad, kui oluline on hoida sõpru lähedal. Võta raamat kätte ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos ponidega nende imelisel teekonnal!