MY LITTLE PONY. VÄRVI VEEGA!

MY LITTLE PONY. VÄRVI VEEGA!

Autor: Hasbro

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta maagilist värvimaailma koos "My Little Pony. Värvi veega!" raamatuga, mille on loonud Hasbro. See interaktiivne ja lõbus tegevusraamat kutsub sind sukelduma Ponilinna värviküllasesse universumisse, kus pintslitöö muutub imeliseks värvide mänguks.

Selle raamatu lehekülgedel ootavad sind valged illustratsioonid, mis ootavad sinu puudutust, et äratada ellu Ponilinna armastatud tegelased. Kõik, mida vajad, on pintsel ja veidi vett. Lihtsalt kasta pintsel vette ja libista üle lehekülje, et jälgida, kuidas erksad ja säravad toonid justkui võlujõul ilmuvad. See on suurepärane võimalus harjutada värvide äraarvamist ning arendada oma värvitunnetust.

Kui oled veega värvimise lõpetanud ja pilt on kuivanud, saad lisada oma isikliku puudutuse, kasutades värvipliiatseid, vildikaid või isegi värvilist paberit, et muuta iga kunstiteos ainulaadseks. See raamat on suurepärane kingitus igale noorele kunstihuvilisele, kes armastab loovust ja on valmis avastama uusi viise, kuidas kunsti luua.

"My Little Pony. Värvi veega!" on mitte ainult lõbus ajaviide, vaid ka hariv tegevus, mis aitab lastel arendada peenmotoorikat ja värvitaju. See on ideaalne viis ühendada mäng ja õppimine, pakkudes samal ajal rõõmu ja rahulolu ise loodu üle. Võta pintsel kätte ja lase oma fantaasial lennata koos Ponilinna sõpradega!