My Little Pony. Värvimisraamat

My Little Pony. Värvimisraamat

Autor: Hasbro

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsid põnevat tegevust oma väikesele kunstnikule? "Minu Väike Poni. Värvimisraamat", mille on loonud Hasbro, pakub lõbusat ja harivat meelelahutust. See raamat ei ole lihtsalt tavaline värvimisraamat – see on varustatud kleepsudega, mis toimivad nagu värvimisjuhendid.

Iga kleeps on mõeldud konkreetse pildi juurde, nii et laps saab vaadata ja valida õigeid värve, et luua kaunis kunstiteos. See tegevus ei ole mitte ainult lõbus, vaid arendab ka Sinu lapse keskendumisvõimet ja peenmotoorikat. Värvimine on suurepärane viis, kuidas laps saab õppida värve tundma ja oma loomingulisust väljendada.

Raamat viib lapsed seiklusele koos nende lemmikponidega, pakkudes tunde värvimisrõõmu. Lase oma lapse fantaasial lennata ja avastada värvide maailma selle kaasahaarava värvimisraamatuga. Kasuta kleepse juhendina või julgusta last looma oma unikaalseid värvikombinatsioone, et muuta iga pilt eriliseks. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos perega, aidates samal ajal kaasa Sinu lapse arengule.