My Little Pony. Värvimisraamat

My Little Pony. Värvimisraamat

Autor: Hasbro

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Kleepsuraamatud ja värviraamatud lastele
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Varsti müügil
Avasta sõpruse võluvägi koos Sunny ja tema sõpradega "My Little Pony" värvimisraamatus, mille on loonud Hasbro. See raamat kutsub sind osa saama värvikirevast seiklusest, kus saad ise luua ja kaunistada Ponyville'i maailma. Pane oma loovus proovile ja anna elu armastatud tegelastele, tuues esile nende isikupärad läbi värvide ja mustrite.

Raamatus on lehekülgede kaupa lõbusaid pilte ponidest, mida saad oma maitse järgi kujundada. Lisaks on kaasas kleepsud, mis võimaldavad sul lisada isiklikku puudutust nii piltidele raamatus kui ka oma toa seintele või koolivihikutele. See on suurepärane võimalus arendada peenmotoorikat ja värvitaju, olles samal ajal kaasahaarav tegevus igas vanuses fännidele.

"My Little Pony" värvimisraamat on ideaalne kingitus lastele, kes armastavad loovust ja fantaasiamaailmu. See pakub tunde lõõgastavat meelelahutust, aidates samal ajal kaasa laste kunstilise väljendusoskuse arengule. Võta hetk enda jaoks või veeda kvaliteetaega koos pere noorematega, avastades koos sõpruse imelist maailma.