My Little Pony. Värvimisraamat

My Little Pony. Värvimisraamat

Autor: Hasbro

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas oled valmis sukelduma värvikirevasse maailma, kus sõprus on kõige tähtsam? "My Little Pony. Värvimisraamat" viib sind koos Sunny ja tema sõpradega avastusretkele, et leida üles see, mis paneb igaühe neist särama. See pole lihtsalt värvimisraamat – see on rõõmu ja eneseväljenduse teekond.

Sinu ees on leheküljed täis armastatud tegelasi Equestria maailmast, ootamas, et sa neile elu sisse puhuksid oma lemmikvärvidega. Võib-olla avastad sa protsessis midagi uut ka enda kohta – millised värvid sind rõõmsaks teevad, milline tegevus paneb su silmad särama?

"My Little Pony" on juba aastaid olnud sünonüümiks sõprusele ja positiivsusele. See raamat on loodud inspireerima loovust ja pakkuma rõõmu nii väikestele kui ka suurtele fännidele. Võta aega, et nautida hetke ja lasta oma kujutlusvõimel lennata koos Sunny ja tema sõpradega.

Kas oled valmis avastama, mis teeb sinu päeva eriliseks? Haara pliiatsid ja lase oma vaimul vabaks "My Little Pony. Värvimisraamatus", mis on täis võimalusi avastada rõõmu igas värvitoonis.