Naeris. Pappraamat

Naeris. Pappraamat

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas otsid oma pisikesele raamatusõbrale midagi haaravat ja silmailu pakkuvat? "Naeris. Pappraamat" võib olla just see, mida vajate. See on lõbus ja värviküllane papist lehtedega raamat, mis räägib loo vanaisast ja tema hiiglaslikust naerisest.

Raamatu autor on loonud maagilise maailma, kus lihtsad, kuid südamlikud lood kohtuvad elavate illustratsioonidega, et tuua rõõmu nii lastele kui ka täiskasvanutele. See lugu ei ole mitte ainult meelelahutuslik, vaid pakub ka võimalust vanematele veeta kvaliteetaega oma lastega, avastades koos raamatu lehekülgi.

"Naeris. Pappraamat" on ideaalne valik esimesteks raamatukogemusteks, sest selle tugevad lehed peavad vastu ka kõige uudishimulikumatele väikestele kätele. Raamatu loo ja piltide abil saate aidata oma lapsel arendada keeleoskust ja äratada huvi lugemise vastu.

Võtke aega, et sukelduda koos lapsega sellesse armastusväärse taadi ja tema naerisega seiklusse, ning avastage, kuidas lihtsatest asjadest võivad saada suured lood. "Naeris. Pappraamat" on teie lapse raamaturiiulil kindlasti eriline aare, mis pakub rõõmu mitte ainult täna, vaid ka aastateks.