Naeris

Naeris

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.07€
Osta
Avasta "Naeris" – raamat, mis viib sind muinasjutulisele seiklusele, kus igapäevane ja fantastiline põimuvad oskuslikult. Autori sule alt on välja kasvanud lugu, mis on sama ajatu kui rahvajutud ise, kuid millel on tänapäeva lugejale omased nüansid ja õppetunnid.

Kui oled vähemalt kolmeaastane, on see teos just sulle. "Naeris" on raamat, mis ei ole mitte ainult lõbus ja kaasahaarav, vaid ka ohutu – siin pole väikeseid osi, mis võiksid tekitada lämbumisohtu. See on lugu, mida saab nautida nii iseseisvalt lugedes kui ka koos perega ette lugedes, pakkudes väärtuslikku aega koos lähedastega.

Autor on loonud teose, mis räägib loo naerisest, kuid see pole lihtsalt taimetutvustus. See on lugu, mis kannab endas sügavamat tähendust ja õpetab lugema vahele ridu – olgu selleks siis sõpruse tähtsus, koostöövõime või lihtsalt hea naeru väärtus.

"Naeris" on raamat, mis rikastab sinu fantaasiamaailma ja annab uue vaatenurga vanadele tõdedele. See on ideaalne kingitus uudishimulikule lapsele, kes armastab lugusid, mis sütitavad kujutlusvõimet ja õpetavad elutähtsaid väärtusi.

Kas oled valmis sukelduma "Naerise" maagilisse maailma? Võta see raamat kätte ja lase oma meelil rännata koos selle värvika ja südantsoojendava looga.