Nagu esimene ingel

Nagu esimene ingel

Autor: Kristjan Arunurm,Kairi Arunurm

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.99€
Osta
"Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub, kui päkapikk satub needuse küüsi ja kaotab oma võimed just jõuluõhtul? "Nagu esimene ingel" on südamlik lugu, mis viib teid talvisele seiklusele, kus kohtute Vana Päkapikuga, kellel on erakordselt suured kõrvad ja kes on langenud Musta Haldja needuse ohvriks. Kui kell lööb südaööd, muutub ta lennuvõimetuks rongaks. Pääsemiseks peab ta leidma viisi, kuidas õpetada kedagi tegema midagi, mida ta ise ei oska – kuid see ei ole sugugi lihtne, kui elad sügaval metsas, kus külalisi harva näeb.

Raamat "Nagu esimene ingel" on palju enamat kui lihtsalt jõulujutt. See on lugu, mis sai alguse jutustusena ja mille autorid Kristjan ja Kairi Arunurm on suure hoole ja armastusega kirja pannud. Aastate jooksul on see lugu leidnud tee lavale, kõigepealt Hiiumaa Soera talumuuseumi rehetoas, kus Jaan Urvet lavastas selle Kärdla Nukuteatri etendusena, ja seejärel Tallinnas Salme Teatris, kus etendus "Kuhu kadus unejonniliiv?" rõõmustas publikut.

Raamatus leiduvad näidendid pakuvad inspiratsiooni ja materjali koolidele, lasteaedadele ja kultuurimajadele, kes soovivad luua oma jõuluetendusi, olgu selleks siis nuku- või draamatükid. Autorid on andnud võimaluse kahe näidendi ühendamiseks üheks suureks lavastuseks, kui selleks soovi on.

Kristjan Arunurm kutsub teid uskuma imedesse ja avastama, kuidas Vana Päkapiku lugu võib tuua teie jõuludesse uut maagiat ja sära. See raamat ei ole lihtsalt lugemiselamus, vaid ka võimalus luua oma teatritükke, mis toovad kokku nii noored kui vanad ja täidavad südamed jõulurõõmuga. Kas olete valmis sukelduma talvisele seiklusele ja avastama, kas Vana Päkapikk suudab needusest vabaneda?"