Nagu inimene mõtleb

Nagu inimene mõtleb

Autor: James Allen

Kirjastus: MILLION MINDSET OÜ

Kategooria: Filosoofia
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
"Kas olete kunagi mõelnud, kuidas teie mõtted võivad teie elu kujundada? James Alleni teos "Nagu inimene mõtleb" on sügavalt mõjukas raamat, mis avab ukse enesearengu maailma. See on raamat, mis on puudutanud miljoneid inimesi üle kogu maailma, olles trükitud lugematuid kordi.

James Allen, briti filosoof ja kirjanik, kes elas aastatel 1864–1912, on loonud teose, mis uurib mõtlemise jõudu ja selle mõju meie elule. Raamatus rõhutatakse, kuidas positiivne ja eesmärgipärane mõtlemine võib viia edu ja õnneni nii isiklikus kui ka professionaalses elus.

Allen usub, et oled oma mõtete meister ja et sinu praegune reaalsus on kujunenud just nende mõtete läbi. Ta õpetab, et muutes oma mõtteid, on võimalik muuta ka oma elu. Tema sõnum on lihtne, kuid võimas: "Inimene on oma mõtete summa."

Raamat on inspireerinud paljusid tuntud isiksusi ja mõjutanud oluliselt nende elu. Tuntud kõnelejad ja koolitajad, nagu Anthony Robbins, on tunnistanud, et on ammutanud Alleni tarkustest inspiratsiooni oma õpetustes.

Kui soovid mõista, kuidas su mõtted sinu elu loovad ja kuidas neid teadlikult suunata, et saavutada paremaid tulemusi ja rohkem rõõmu, siis "Nagu inimene mõtleb" on just see raamat, mida vajad. See on teos, mis ei kaota oma aktuaalsust, pakkudes ajatuid tarkusi, mis aitavad sul avastada oma sisemist potentsiaali ja elada täisväärtuslikumat elu."

Loodan, et see kirjeldus aitab teil mõista, miks "Nagu inimene mõtleb" on raamat, mis võib teie elu muuta. Kas olete valmis avastama oma mõtete tõelist jõudu?