Nähtamatu

Nähtamatu

Autor: Herbert George Wells

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Ulme
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline võiks olla elu, kui teid ei piiraks nähtavuse ahelad? Herbert George Wellsi haaravas romaanis "Nähtamatu" avaneb teile võimalus sukelduda maailma, kus see fantaasia saab reaalsuseks. Raamatu peategelane, Griffin, on teadlane, kes on avastanud viisi, kuidas muuta ennast nähtamatuks. Kuid see kingitus ei tule ilma tagajärgedeta. Griffin leiab, et nähtamatus annab talle tohutu võimu ja vabaduse, kuid samas paneb see teda ka proovile viisidel, mida ta poleks osanud ette kujutada.

Griffini saabumine väikesesse Inglismaa külakesse toob kaasa segaduse ja hirmu, kui ta oma uut võimet kasutades püüab maailma oma tahte järgi painutada. Wellsi kirjutatud lugu on põnev ja ajatu, pakkudes lugejatele võimalust mõtiskleda moraali, võimu ja inimlikkuse teemadel. See on lugu, mis ei jäta kedagi külmaks, olles ühtaegu nii põnev seiklus kui ka sügavalt mõtlemapanev uurimus inimese sisemisest ja välimisest maailmast.

Herbert George Wells (1866–1946), bioloogiat õppinud inglise kirjanik, on tuntud kui üks ulmekirjanduse žanri rajajatest. Tema teosed, sealhulgas "Ajamasin", "Doktor Moreau saar" ja "Maailmade sõda", on pälvinud laialdast tunnustust ja on mõjutanud ulmekirjanduse arengut. "Nähtamatu" on üks tema tuntumaid töid, mis on pälvinud nii kriitikute kiitust kui ka lugejate armastuse. Wellsi panust kirjandusmaailma on tunnustatud ka nelja Nobeli kirjandusauhinna nominatsiooniga, mis on tunnistuseks tema loomingu ajatusele ja mõjule.

Kui soovite kogeda põnevat lugu, mis paneb teid kahtlema nähtava maailma piirides, siis "Nähtamatu" on teie jaoks ideaalne valik. See on raamat, mis ei lase teil end kaua unustada ja jääb teie mõtetesse kauaks pärast viimase lehekülje keeramist.